روشهای ارسال سفارش
1. سفارشات در شهر بوشهر توسط ناوگان پیک پوش ارسال می گردد.
2. در سایر شهرها، سفارش ها توسط شرکت پست ارسال می گردند.
 
توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس چارچوب شرکت پست تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد، اما در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.
 
 
 
هزینه ارسال
مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روشهای مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.
 
 
 
مدت زمان تحویل سفارش ها
سفارش های شهر بوشهر: مدت زمان تحویل کالاها در شهر بوشهر در روش ارسال فوری در کمتر از یک روز کاری می باشد.
توجه: سفارش های ارسالی شهر بوشهر به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 تا 3 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند.
 
سفارش های ارسال شده توسط پست :سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 9 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 1 تا 3 روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.